loader image
Naszą stronę najlepiej przegląda się
w orientacji pionowej.

Poznaj Agentów
White Lion Investments

Urszula Kurpiejewska

Urszula Kurpiejewska

President of the Management Board License No. 22996
Joanna Sobura

Joanna Sobura

Senior Premium Property Advisor License No. 28806
Wiktor Faliszewski

Wiktor Faliszewski

Senior Premium Property Advisor License No. 28283
Agata Mielczarek

Agata Mielczarek

Senior Premium Property Advisor License No. 28281 | Lawyer
Magdalena Gaś-Sokół

Magdalena Gaś-Sokół

Senior Premium Property Advisor License No. 28758
Dominika Onderska

Dominika Onderska

Senior Premium Property Advisor License No. 28584
Agnieszka Kowalska

Agnieszka Kowalska

Senior Premium Property Advisor License No. 28761
Wiktoria Rokita

Wiktoria Rokita

Senior Premium Property Advisor License No. 28873
Jan Olek

Jan Olek

Senior Premium Property Advisor License No. 28870
Filip Stępień

Filip Stępień

Senior Premium Property Advisor License No. 29109
Dagmara Dąblewska

Dagmara Dąblewska

Senior Premium Property Advisor License No. 29113 | Lawyer
Joanna Kaczmarek

Joanna Kaczmarek

Senior Premium Property Advisor License No. 29264
Anna Bańcerowska

Anna Bańcerowska

Senior Premium Property Advisor
Karolina Staniek

Karolina Staniek

Senior Premium Property Advisor License No. 30375
Julia Weirauch

Julia Weirauch

Premium Property Advisor | Lawyer
Amelia Rut

Amelia Rut

Premium Property Advisor | Lawyer
Magdalena Piliszek

Magdalena Piliszek

Premium Property Advisor License No. 29806
Maria Kotaniec-Godlewska

Maria Kotaniec-Godlewska

Premium Property Advisor | Lawyer
Karolina Gromek

Karolina Gromek

Board of Executives Assistant

Paula Król

Premium Property Advisor
Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci osiągnąć cel

Nasi Doradcy to wyjątkowi profesjonaliści, których pasją są nieruchomości. Mają oni nie tylko bogate doświadczenie, ale również stale rozwijają swoje umiejętności, aby być na bieżąco z najnowszymi trendami i najlepszymi praktykami w branży. Każdy z naszych Agentów to osoba zaangażowana, pełna entuzjazmu i gotowa do działania. Posiadają oni szeroką wiedzę zarówno o rynku lokalnym, jak i o globalnych trendach nieruchomościowych. Dzięki temu mogą skutecznie doradzać i wspierać naszych Klientów w realizacji ich celów.

Nasi Doradcy nie tylko posiadają wiedzę merytoryczną, ale również cechuje ich wysoka etyka pracy i zaangażowanie w interesy Klienta. Są oni gotowi podejść do Twojego przypadku indywidualnie, słuchając uważnie Twoich potrzeb i dostosowując swoje podejście, aby zapewnić Ci optymalne rozwiązania. W White Lion Investments stawiamy na partnerstwo i współpracę. Naszym celem jest nie tylko znalezienie idealnej nieruchomości dla Ciebie, ale również budowanie długoterminowych relacji opartych na zaufaniu i wzajemnym zrozumieniu. Dlatego też nasi Doradcy są nie tylko Twoimi Agentami nieruchomości, ale także Twoimi partnerami w osiąganiu sukcesu.

Jeśli szukasz profesjonalnego wsparcia i ekspertów, którzy zrozumieją Twoje potrzeby i pomogą Ci osiągnąć cele, to White Lion Investments jest idealnym miejscem dla Ciebie. Dołącz do naszej społeczności i przekonaj się, dlaczego nasi agenci nieruchomości są tak wyjątkowi. Skontaktuj się z nami już dziś i umów się na spotkanie z jednym z naszych Doradców. Pozwól nam wprowadzić Cię w fascynujący świat nieruchomości i pomóc Ci w spełnieniu Twoich marzeń.

Wojciech Kacprzak
Wojciech Kacprzak
2024-04-02
Dzięki za profesjonalne podejście i świetną pracę! Agata Mielczarek potrafi z łatwością dopiąć najbardziej skomplikowane transakcje. Polecam na 100%!
Jacek Budka
Jacek Budka
2024-03-21
Pani Magdalena Gaś Sokół jest osobą niesamowicie miłą i skuteczną w działaniu. Podziwiam jej zaangażowanie, i przywiązywanie uwagi do szczegółów, co zaowocowało szybką sprzedażą mojej nieruchomości. Zawsze była dostępna i cierpliwa, a ja czułem się komfortowo przy podejmowaniu moich ważnych decyzji. Polecam ją serdecznie każdemu kto szuka rzetelnego i naprawdę miłego agenta nieruchomości.
Pawel Kublik
Pawel Kublik
2024-03-19
Bardzo profesjonalna usługa. Polecam!
Katarzyna Orawiec
Katarzyna Orawiec
2024-03-12
Chciałbym serdecznie podziękować Pani Magdzie Gaś-Sokół, za jej niezwykłą determinację i zaangażowanie podczas finalizacji transakcji sprzedaży naszego mieszkania. Jej profesjonalizm, życzliwość i ciężka praca sprawiły, że cały proces był łatwy i przyjemny, a co najważniejsze bezpieczny. Dziękujemy raz jeszcze za pomoc i wszystko, co Pani dla nas zrobiła. Będziemy Panią polecać każdemu!
Adrianna Sobol
Adrianna Sobol
2024-03-02
Bardzo polecam agenta nieruchomości Joannę Soburę! Profesjonalizm, zaangażowanie i troska o potrzeby klienta to cechy, które wyróżniają p.Joannę spośród innych agentów. I co najważniejsze skuteczność! Dzięki jej wiedzy i doświadczeniu proces sprzedaży nieruchomości był nie tylko efektywny, ale również przyjemny. Pani Joanna zawsze służyła pomocą, odpowiadała na wszystkie pytania i dbała o nasze zadowolenie. Z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić, że współpraca z p.Joanną Soburą to strzał w dziesiątkę!
Katarzyna Kukuła
Katarzyna Kukuła
2024-02-11
Z całego serca polecam usługi White Lion Investments. Polecam Panią Joannę Kaczmarek, która dla mnie okazała się agentką idealną. Jest profesjonalna, rzetelna, niezwykle pomocna, a przede wszystkim dba o jak najlepszy interes klienta. Sprzedaż mieszkania, jeśli działa się w pojedynkę, jest procesem bardzo mozolnym, zabiera mnóstwo czasu i energii. Z Panią Joanną ten proces był niemal nieodczuwalny i zdecydowałabym się na tę współpracę przy każdej następnej sprzedaży. Wiem, jak trudno wybrać agencję spośród dziesiątek ofert składanych przez agentów. Pani Joanna jest wyjątkowa, ponieważ poza fachowym podejściem cechuje ją wysoka kultura osobista, dyskrecja oraz szeroka wiedza na temat rynku. Ponadto, firma WLI wykonała świetny home staging i przepiękne zdjęcia. A na sam koniec, właśnie Pani Joanna, znalazła idealnego kupca na mieszkanie. Serdecznie polecam!
Anna Chojda
Anna Chojda
2024-02-02
W sprzedaży mieszkania, które kupiłam pośredniczyła ze strony WLS Pani Dominika Onderska i wszystko, od pierwszego kontaktu, odbyło się bardzo profesjonalnie, z pełnym wsparciem na każdym etapie zakupu, co bardzo usprawniło cały proces. Pani Dominika jest bardzo pomocna, ma bardzo dobrą znajomość rynku oraz kwestii formalnych związanych z zakupem/sprzedażą nieruchomości. Do tego wszystko odbywa się w bardzo miłej atmosferze; widać, że Pani Dominika lubi swoją pracę :)
Bartosz Adamiec
Bartosz Adamiec
2024-01-26
ocena agentki prowadzącej sprzedaż: Pani Izabela Krupska wykazała się pełnym profesjonalizmem w każdym aspekcie. Od momentu oglądania, przez sprzedaż i wsparcie (a właściwie wyręczenie mnie) w formalnościach. Dopilnowane zostały wszystkie wymagane papiery w terminach a dodatkowo Pani Izabela była zawsze dostępna i osiągalna (telefon / sms / mail). Super pozytywnym zaskoczeniem było również zajęcie przez Agentkę się takimi mniej ważnymi sprawami jak np. przepisanie prądu (przy pomocy pełnomocnictwa). Mega polecam ocena wysokości prowizji: według mnie bardzo wysokie stawki prowizyjne samego biura, przez co podraża to koszt zakupu nieruchomości
roman nowak
roman nowak
2024-01-25
Serdecznie dziękuję pani Joannie Kaczmarek z WLI za profesjonalny i sympatyczny udział w nabyciu przez mnie nieruchomości. Polecam z przekonaniem i przyjemnością.
Kuba
Kuba
2024-01-10
Zdecydowanie polecam, Pani Izabela Krupska przeprowadziła mnie przez cały proces zakupu mieszkania bardzo profesjonalnie. Na każde moje pytanie otrzymywałem wyczerpująca odpowiedź. Zdecydowanie polecam współpracę z tym biurem a szczególnie, z mojej perspektywy z Panią Izabela.