loader image
Naszą stronę najlepiej przegląda się
w orientacji pionowej.
Informacje o Agencie
Amelia Rut

Amelia Rut

Premium Property Advisor | Lawyer

Amelia to ambitna studentka prawa, której pasja do rynku nieruchomości motywuje ją do ciągłego poszerzania wiedzy i umiejętności w tej dziedzinie. Jej zaangażowanie i determinacja w dążeniu do zapewnienia Klientom współpracy na najwyższym możliwym poziomie odzwierciedlają się w jej podejściu do pracy. Amelia specjalizuje się w transakcjach na rynku wtórnym, co pozwala jej na precyzyjne analizowanie i zaspokajanie potrzeb Klientów. Buduje relacje oparte na zaufaniu i szczerości, co jest kluczowe w tworzeniu trwałych i pozytywnych doświadczeń dla wszystkich stron. Z entuzjazmem i niezmiennym uśmiechem na twarzy, Amelia stawia czoła nowym wyzwaniom, kierując się słowami Sama Waltona: „Wielkie oczekiwania są kluczem do wszystkiego”. Jej podejście i etyka pracy czynią ją cennym atutem dla każdego zespołu, a w szczególności dla White Lion Investments, gdzie jej pasja i zaangażowanie przyczyniają się do rozwoju firmy.

Poznaj oferty Agenta

Umowa na wyłączność
Mieszkanie na sprzedaż
Mieszkanie na sprzedaż
970 000 zł

Warszawa, Wola, ul. Płocka

3 pokoje - 51,55m2 - 18 816,68 zł/m2
WLI-MS-1120
Umowa na wyłączność
Mieszkanie na sprzedaż
Mieszkanie na sprzedaż
1 120 000 zł

Warszawa, Ochota, ul. Grójecka

2 pokoje - 58,10m2 - 19 277,11 zł/m2
WLI-MS-1052
Umowa na wyłączność
Rezerwacja
Mieszkanie na sprzedaż
Mieszkanie na sprzedaż
1 410 000 zł

Warszawa, Mokotów, ul. Nałęczowska

2 pokoje - 56,69m2 - 24 872,11 zł/m2
WLI-MS-1089
Umowa na wyłączność
Sprzedane
Mieszkanie na sprzedaż
Mieszkanie na sprzedaż
955 000 zł

Warszawa, Żoliborz, ul. Tylżycka

4 pokoje - 78,03m2 - 12 238,88 zł/m2
WLI-MS-875
Umowa na wyłączność
Sprzedane
Mieszkanie na sprzedaż
Mieszkanie na sprzedaż
385 000 zł

Warszawa, Praga-Południe, ul. Afrykańska

2 pokoje - 29,50m2 - 13 050,85 zł/m2
WLI-MS-627
Umowa na wyłączność
Sprzedane
Mieszkanie na sprzedaż
Mieszkanie na sprzedaż
820 000 zł

Warszawa, Wilanów, ul. al. Rzeczypospolitej

3 pokoje - 64m2 - 12 812,50 zł/m2
WLI-MS-428
Wojciech Kacprzak
Wojciech Kacprzak
2024-04-02
Dzięki za profesjonalne podejście i świetną pracę! Agata Mielczarek potrafi z łatwością dopiąć najbardziej skomplikowane transakcje. Polecam na 100%!
Jacek Budka
Jacek Budka
2024-03-21
Pani Magdalena Gaś Sokół jest osobą niesamowicie miłą i skuteczną w działaniu. Podziwiam jej zaangażowanie, i przywiązywanie uwagi do szczegółów, co zaowocowało szybką sprzedażą mojej nieruchomości. Zawsze była dostępna i cierpliwa, a ja czułem się komfortowo przy podejmowaniu moich ważnych decyzji. Polecam ją serdecznie każdemu kto szuka rzetelnego i naprawdę miłego agenta nieruchomości.
Pawel Kublik
Pawel Kublik
2024-03-19
Bardzo profesjonalna usługa. Polecam!
Katarzyna Orawiec
Katarzyna Orawiec
2024-03-12
Chciałbym serdecznie podziękować Pani Magdzie Gaś-Sokół, za jej niezwykłą determinację i zaangażowanie podczas finalizacji transakcji sprzedaży naszego mieszkania. Jej profesjonalizm, życzliwość i ciężka praca sprawiły, że cały proces był łatwy i przyjemny, a co najważniejsze bezpieczny. Dziękujemy raz jeszcze za pomoc i wszystko, co Pani dla nas zrobiła. Będziemy Panią polecać każdemu!
Adrianna Sobol
Adrianna Sobol
2024-03-02
Bardzo polecam agenta nieruchomości Joannę Soburę! Profesjonalizm, zaangażowanie i troska o potrzeby klienta to cechy, które wyróżniają p.Joannę spośród innych agentów. I co najważniejsze skuteczność! Dzięki jej wiedzy i doświadczeniu proces sprzedaży nieruchomości był nie tylko efektywny, ale również przyjemny. Pani Joanna zawsze służyła pomocą, odpowiadała na wszystkie pytania i dbała o nasze zadowolenie. Z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić, że współpraca z p.Joanną Soburą to strzał w dziesiątkę!
Katarzyna Kukuła
Katarzyna Kukuła
2024-02-11
Z całego serca polecam usługi White Lion Investments. Polecam Panią Joannę Kaczmarek, która dla mnie okazała się agentką idealną. Jest profesjonalna, rzetelna, niezwykle pomocna, a przede wszystkim dba o jak najlepszy interes klienta. Sprzedaż mieszkania, jeśli działa się w pojedynkę, jest procesem bardzo mozolnym, zabiera mnóstwo czasu i energii. Z Panią Joanną ten proces był niemal nieodczuwalny i zdecydowałabym się na tę współpracę przy każdej następnej sprzedaży. Wiem, jak trudno wybrać agencję spośród dziesiątek ofert składanych przez agentów. Pani Joanna jest wyjątkowa, ponieważ poza fachowym podejściem cechuje ją wysoka kultura osobista, dyskrecja oraz szeroka wiedza na temat rynku. Ponadto, firma WLI wykonała świetny home staging i przepiękne zdjęcia. A na sam koniec, właśnie Pani Joanna, znalazła idealnego kupca na mieszkanie. Serdecznie polecam!
Anna Chojda
Anna Chojda
2024-02-02
W sprzedaży mieszkania, które kupiłam pośredniczyła ze strony WLS Pani Dominika Onderska i wszystko, od pierwszego kontaktu, odbyło się bardzo profesjonalnie, z pełnym wsparciem na każdym etapie zakupu, co bardzo usprawniło cały proces. Pani Dominika jest bardzo pomocna, ma bardzo dobrą znajomość rynku oraz kwestii formalnych związanych z zakupem/sprzedażą nieruchomości. Do tego wszystko odbywa się w bardzo miłej atmosferze; widać, że Pani Dominika lubi swoją pracę :)
Bartosz Adamiec
Bartosz Adamiec
2024-01-26
ocena agentki prowadzącej sprzedaż: Pani Izabela Krupska wykazała się pełnym profesjonalizmem w każdym aspekcie. Od momentu oglądania, przez sprzedaż i wsparcie (a właściwie wyręczenie mnie) w formalnościach. Dopilnowane zostały wszystkie wymagane papiery w terminach a dodatkowo Pani Izabela była zawsze dostępna i osiągalna (telefon / sms / mail). Super pozytywnym zaskoczeniem było również zajęcie przez Agentkę się takimi mniej ważnymi sprawami jak np. przepisanie prądu (przy pomocy pełnomocnictwa). Mega polecam ocena wysokości prowizji: według mnie bardzo wysokie stawki prowizyjne samego biura, przez co podraża to koszt zakupu nieruchomości
roman nowak
roman nowak
2024-01-25
Serdecznie dziękuję pani Joannie Kaczmarek z WLI za profesjonalny i sympatyczny udział w nabyciu przez mnie nieruchomości. Polecam z przekonaniem i przyjemnością.
Kuba
Kuba
2024-01-10
Zdecydowanie polecam, Pani Izabela Krupska przeprowadziła mnie przez cały proces zakupu mieszkania bardzo profesjonalnie. Na każde moje pytanie otrzymywałem wyczerpująca odpowiedź. Zdecydowanie polecam współpracę z tym biurem a szczególnie, z mojej perspektywy z Panią Izabela.