loader image
Naszą stronę najlepiej przegląda się
w orientacji pionowej.
Informacje o Agencie

Urszula Kurpiejewska

President of the Management Board License No. 22996

Urszula Kurpiejewska to niezwykle profesjonalna i godna zaufania ekspertka, która jest założycielką firmy White Lion Investments. Posiadając licencję numer 22996, Urszula zdobyła swoją wiedzę na renomowanej Szkole Głównej Handlowej, specjalizując się w wycenie nieruchomości. Jest również licencjonowanym pośrednikiem w obrocie nieruchomościami oraz zarządcą nieruchomości.

Rozpoczynając swoją karierę w dużym ogólnopolskim biurze nieruchomości, Urszula zyskała nie tylko bogate doświadczenie, ale także uznanie w branży. Przez lata 2021-2023 pełniła funkcję członka komisji etyki zawodowej, gdzie aktywnie przyczyniała się do podnoszenia standardów etycznych w branży nieruchomości. Obecnie, Urszula została ponownie wybrana na kolejną kadencję, co jest wyrazem uznania i zaufania ze strony jej kolegów z branży.

Jako trenerka sprzedaży, Urszula prowadzi liczne szkolenia dla pośredników nieruchomości w White Lion Investments oraz wykłady na kursie "Start w nieruchomościach", skierowanym do przyszłych pośredników. Jej wiedza i doświadczenie są nieocenione dla wszystkich, którzy chcą rozwijać się w tej dziedzinie. Urszula nie tylko skupia się na profesjonalnym rozwoju, ale również angażuje się społecznie. Wspiera projekty charytatywne, takie jak Szlachetna Paczka, i jest aktywnym członkiem Fundacji Inwestorzy Dzieciom. Ponadto, nawiązuje współpracę z biurami i agencjami nieruchomości z całej Polski, aby propagować etyczne zachowania i podnosić standardy pracy w branży.

Jej profesjonalizm, empatia i cierpliwość w pracy są doceniane przez klientów, a ich pozytywne opinie stanowią najlepsze potwierdzenie jej zaangażowania i oddania w świadczone usługi. Urszula Kurpiejewska jest nie tylko ekspertką w dziedzinie nieruchomości, ale również inspirującą osobowością, która poprzez swój podcast i liczne działania edukacyjne przyczynia się do rozwoju branży oraz dzielenia się wiedzą z agentami nieruchomości i osobami zainteresowanymi tą dziedziną.

Poznaj oferty Agenta

Umowa na wyłączność
Rezerwacja
Mieszkanie na sprzedaż
Mieszkanie na sprzedaż
549 000 zł

Garwolin, ul. Stacyjna

4 pokoje - 125,47m2 - 4 375,55 zł/m2
WLI-MS-876
Wojciech Kacprzak
Wojciech Kacprzak
2024-04-02
Dzięki za profesjonalne podejście i świetną pracę! Agata Mielczarek potrafi z łatwością dopiąć najbardziej skomplikowane transakcje. Polecam na 100%!
Jacek Budka
Jacek Budka
2024-03-21
Pani Magdalena Gaś Sokół jest osobą niesamowicie miłą i skuteczną w działaniu. Podziwiam jej zaangażowanie, i przywiązywanie uwagi do szczegółów, co zaowocowało szybką sprzedażą mojej nieruchomości. Zawsze była dostępna i cierpliwa, a ja czułem się komfortowo przy podejmowaniu moich ważnych decyzji. Polecam ją serdecznie każdemu kto szuka rzetelnego i naprawdę miłego agenta nieruchomości.
Pawel Kublik
Pawel Kublik
2024-03-19
Bardzo profesjonalna usługa. Polecam!
Katarzyna Orawiec
Katarzyna Orawiec
2024-03-12
Chciałbym serdecznie podziękować Pani Magdzie Gaś-Sokół, za jej niezwykłą determinację i zaangażowanie podczas finalizacji transakcji sprzedaży naszego mieszkania. Jej profesjonalizm, życzliwość i ciężka praca sprawiły, że cały proces był łatwy i przyjemny, a co najważniejsze bezpieczny. Dziękujemy raz jeszcze za pomoc i wszystko, co Pani dla nas zrobiła. Będziemy Panią polecać każdemu!
Adrianna Sobol
Adrianna Sobol
2024-03-02
Bardzo polecam agenta nieruchomości Joannę Soburę! Profesjonalizm, zaangażowanie i troska o potrzeby klienta to cechy, które wyróżniają p.Joannę spośród innych agentów. I co najważniejsze skuteczność! Dzięki jej wiedzy i doświadczeniu proces sprzedaży nieruchomości był nie tylko efektywny, ale również przyjemny. Pani Joanna zawsze służyła pomocą, odpowiadała na wszystkie pytania i dbała o nasze zadowolenie. Z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić, że współpraca z p.Joanną Soburą to strzał w dziesiątkę!
Katarzyna Kukuła
Katarzyna Kukuła
2024-02-11
Z całego serca polecam usługi White Lion Investments. Polecam Panią Joannę Kaczmarek, która dla mnie okazała się agentką idealną. Jest profesjonalna, rzetelna, niezwykle pomocna, a przede wszystkim dba o jak najlepszy interes klienta. Sprzedaż mieszkania, jeśli działa się w pojedynkę, jest procesem bardzo mozolnym, zabiera mnóstwo czasu i energii. Z Panią Joanną ten proces był niemal nieodczuwalny i zdecydowałabym się na tę współpracę przy każdej następnej sprzedaży. Wiem, jak trudno wybrać agencję spośród dziesiątek ofert składanych przez agentów. Pani Joanna jest wyjątkowa, ponieważ poza fachowym podejściem cechuje ją wysoka kultura osobista, dyskrecja oraz szeroka wiedza na temat rynku. Ponadto, firma WLI wykonała świetny home staging i przepiękne zdjęcia. A na sam koniec, właśnie Pani Joanna, znalazła idealnego kupca na mieszkanie. Serdecznie polecam!
Anna Chojda
Anna Chojda
2024-02-02
W sprzedaży mieszkania, które kupiłam pośredniczyła ze strony WLS Pani Dominika Onderska i wszystko, od pierwszego kontaktu, odbyło się bardzo profesjonalnie, z pełnym wsparciem na każdym etapie zakupu, co bardzo usprawniło cały proces. Pani Dominika jest bardzo pomocna, ma bardzo dobrą znajomość rynku oraz kwestii formalnych związanych z zakupem/sprzedażą nieruchomości. Do tego wszystko odbywa się w bardzo miłej atmosferze; widać, że Pani Dominika lubi swoją pracę :)
Bartosz Adamiec
Bartosz Adamiec
2024-01-26
ocena agentki prowadzącej sprzedaż: Pani Izabela Krupska wykazała się pełnym profesjonalizmem w każdym aspekcie. Od momentu oglądania, przez sprzedaż i wsparcie (a właściwie wyręczenie mnie) w formalnościach. Dopilnowane zostały wszystkie wymagane papiery w terminach a dodatkowo Pani Izabela była zawsze dostępna i osiągalna (telefon / sms / mail). Super pozytywnym zaskoczeniem było również zajęcie przez Agentkę się takimi mniej ważnymi sprawami jak np. przepisanie prądu (przy pomocy pełnomocnictwa). Mega polecam ocena wysokości prowizji: według mnie bardzo wysokie stawki prowizyjne samego biura, przez co podraża to koszt zakupu nieruchomości
roman nowak
roman nowak
2024-01-25
Serdecznie dziękuję pani Joannie Kaczmarek z WLI za profesjonalny i sympatyczny udział w nabyciu przez mnie nieruchomości. Polecam z przekonaniem i przyjemnością.
Kuba
Kuba
2024-01-10
Zdecydowanie polecam, Pani Izabela Krupska przeprowadziła mnie przez cały proces zakupu mieszkania bardzo profesjonalnie. Na każde moje pytanie otrzymywałem wyczerpująca odpowiedź. Zdecydowanie polecam współpracę z tym biurem a szczególnie, z mojej perspektywy z Panią Izabela.