loader image
Naszą stronę najlepiej przegląda się
w orientacji pionowej.

Umowa na wyłączność, czyli nie taki diabeł straszny

Określenie „umowa na w y ł ą c z n o ś ć” brzmi tak niepokojąco, że wielu klientom na samo wspomnienie o takim trybie pracy agencji nieruchomości zapala się czerwona lampka ostrzegawcza. „Wyłączność” – a zatem brak dostępu do pełnej oferty rynku. Co za tym idzie? – Niepokój podobny do słynnego już pojęcia „FOMO”, oznaczającego lęk, że omija nas coś ważnego.

Czy istotnie jest się czego obawiać? I czy faktycznie cokolwiek nas, klientów, omija?

Wyłączność = zaangażowanie

Klauzula „na wyłączność” (ekskluzywna) blokuje klientowi możliwości powierzenia sprzedaży swej nieruchomości wielu różnym agencjom. Gwarantuje natomiast znacznie szerszy zakres usług White Lion Investments. Jak niezbicie wynika ze statystyk, oferty wyłącznościowe sprzedają się szybciej i po wyraźnie korzystniejszych cenach. Wyłączność jest dla nas bowiem równoznaczna z całkowitym zaangażowaniem i przeświadczeniem o sukcesie sprzedażowym. Zapewniamy uzyskanie jak najkorzystniejszych warunków przyszłej transakcji: ceny, warunków umowy – oraz satysfakcji obu stron.

Jak to wygląda w praktyce?

White Lion Investments podpisuje tylko umowy na wyłączność. Czas trwania takiej umowy to 3 miesiące.

Po podpisaniu umowy proponujemy klientowi home staging – atrakcyjne zaaranżowanie przestrzeni przeznaczonej do sprzedaży lub pod wynajem. W tym celu opróżniamy mieszkanie z niepotrzebnych mebli, jeśli trzeba – sprzątamy i przystępujemy do profesjonalnej sesji zdjęciowej, wykonanej przez fotografa wnętrz. Dysponujemy narzędziami do przygotowania planu nieruchomości wraz z jej pomiarami. Jeśli zachodzi potrzeba, robimy dodatkowe wizualizacje. Następnie wieszamy baner na nieruchomości, przygotowujemy przekonującą ofertę i prowadzimy na jej rzecz intensywny marketing z wykorzystaniem wszelkich dostępnych nowoczesnych narzędzi. Pakiet usług dopasowujemy indywidualnie do klienta.

W internecie zamieszczamy jedno klarowane ogłoszenie bez możliwości kopiowania go przez inne biura nieruchomości. Nie znaczy to jednak, że nie współpracujemy z innymi agencjami. Pozostajemy także w kontakcie z kilkunastoma najbardziej popularnymi portalami, jak również inwestorami i fliperami. Swoje ogłoszenia promujemy, tak aby wciąż znajdowały się na pierwszych stronach list (VIP).

W ten sposób obie strony zyskują: klient – nasze pełne zaangażowanie oraz uniknięcie rozdrobnienia w postaci współpracy z niezliczoną liczbą firm o bardzo różnej wiarygodności. My zaś mamy pewność, że nasze środki finansowe oraz czas zainwestowane w sprzedaż danej nieruchomości nie przepadną na rzecz konkurencji.

Kontakt z agentem

Zadowolenie klienta to dla nas bezsprzeczny priorytet. Dlatego każdy z naszych pośredników ma pod swoją pieczą właściwą liczbę nieruchomości, tak aby mógł się nimi zajmować z należytą uwagą.

Podpisawszy umowę z Lion White Investments, zyskują Państwo 100% dyspozycyjności przypisanego sobie pośrednika, jego wciąż doskonaloną na cotygodniowych szkoleniach wiedzę i zapał do pracy. Oferujemy usługi na najwyższym poziomie oraz kompleksowe zajęcie się każdą powierzoną nam sprawą, które obejmuje: bezpłatne doradztwo prawne (współpracujemy z kancelarią prawną), bezpłatne doradztwo kredytowe, rabaty u zaprzyjaźnionego notariusza, a nawet godną polecenia ekipę remontową.

Nasz agent wspiera Państwa we wszystkich formalnościach związanych z transakcją. Reprezentujemy naszych klientów w negocjacjach, udzielamy niezbędnych porad, weryfikujemy klienta kupującego, mamy dostęp do cen transakcyjnych od notariuszy. O każdej prezentacji nieruchomości informujemy klienta; ponadto w każdy poniedziałek przedstawiamy mu szczegółowy raport z naszych działań. Nieruchomość, którą reprezentujemy, poznajemy na wskroś: nie ma pytań bez odpowiedzi, są za to rzetelność i wyczucie. Dzięki temu sprawnie przeprowadzamy transakcje – nawet te, które wymagają większego nakładu pracy z naszej strony, a doświadczenie naszych pośredników uchroni Państwa od kosztownych pomyłek.

Mamy piękne, nowoczesne biuro w centrum Warszawy oraz drugie – w Nowym Jorku, a co za tym idzie, współpracujemy z zagranicznymi inwestorami. Serdecznie zapraszamy do obu naszych siedzib – choć dla Państwa wygody możliwa jest także opcja ograniczenia Waszej aktywności do niezbędnego minimum: jednego spotkania z nami w celu zawarcia umowy oraz finałowego spotkania u notariusza przy akcie sprzedaży nieruchomości.

Koszty

Z naszymi klientami budujemy zdrową, uczciwą relację. Zasady współpracy są jasne i przejrzyste – nie ukrywamy kosztów, a nasi klienci nie ponoszą żadnych dodatkowych kosztów poza prowizją.

Jesteśmy elastyczni: każdy punkt zapisany w umowie możemy zmienić wedle potrzeby, zgodnie z prawem. Również elastyczna jest nasza prowizja.

Jak widać – umowa z klauzulą wyłączności to jasny i uczciwy sposób sprzedaży usług na rynku nieruchomości. Dlatego nie należy się jej obawiać. Wszystkie prawa konsumenta są w niej poszanowane i chronione, on sam zaś może spać spokojnie, powierzywszy swą nieruchomość skutecznym specjalistom.

Wojciech Kacprzak
Wojciech Kacprzak
2024-04-02
Dzięki za profesjonalne podejście i świetną pracę! Agata Mielczarek potrafi z łatwością dopiąć najbardziej skomplikowane transakcje. Polecam na 100%!
Jacek Budka
Jacek Budka
2024-03-21
Pani Magdalena Gaś Sokół jest osobą niesamowicie miłą i skuteczną w działaniu. Podziwiam jej zaangażowanie, i przywiązywanie uwagi do szczegółów, co zaowocowało szybką sprzedażą mojej nieruchomości. Zawsze była dostępna i cierpliwa, a ja czułem się komfortowo przy podejmowaniu moich ważnych decyzji. Polecam ją serdecznie każdemu kto szuka rzetelnego i naprawdę miłego agenta nieruchomości.
Pawel Kublik
Pawel Kublik
2024-03-19
Bardzo profesjonalna usługa. Polecam!
Katarzyna Orawiec
Katarzyna Orawiec
2024-03-12
Chciałbym serdecznie podziękować Pani Magdzie Gaś-Sokół, za jej niezwykłą determinację i zaangażowanie podczas finalizacji transakcji sprzedaży naszego mieszkania. Jej profesjonalizm, życzliwość i ciężka praca sprawiły, że cały proces był łatwy i przyjemny, a co najważniejsze bezpieczny. Dziękujemy raz jeszcze za pomoc i wszystko, co Pani dla nas zrobiła. Będziemy Panią polecać każdemu!
Adrianna Sobol
Adrianna Sobol
2024-03-02
Bardzo polecam agenta nieruchomości Joannę Soburę! Profesjonalizm, zaangażowanie i troska o potrzeby klienta to cechy, które wyróżniają p.Joannę spośród innych agentów. I co najważniejsze skuteczność! Dzięki jej wiedzy i doświadczeniu proces sprzedaży nieruchomości był nie tylko efektywny, ale również przyjemny. Pani Joanna zawsze służyła pomocą, odpowiadała na wszystkie pytania i dbała o nasze zadowolenie. Z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić, że współpraca z p.Joanną Soburą to strzał w dziesiątkę!
Katarzyna Kukuła
Katarzyna Kukuła
2024-02-11
Z całego serca polecam usługi White Lion Investments. Polecam Panią Joannę Kaczmarek, która dla mnie okazała się agentką idealną. Jest profesjonalna, rzetelna, niezwykle pomocna, a przede wszystkim dba o jak najlepszy interes klienta. Sprzedaż mieszkania, jeśli działa się w pojedynkę, jest procesem bardzo mozolnym, zabiera mnóstwo czasu i energii. Z Panią Joanną ten proces był niemal nieodczuwalny i zdecydowałabym się na tę współpracę przy każdej następnej sprzedaży. Wiem, jak trudno wybrać agencję spośród dziesiątek ofert składanych przez agentów. Pani Joanna jest wyjątkowa, ponieważ poza fachowym podejściem cechuje ją wysoka kultura osobista, dyskrecja oraz szeroka wiedza na temat rynku. Ponadto, firma WLI wykonała świetny home staging i przepiękne zdjęcia. A na sam koniec, właśnie Pani Joanna, znalazła idealnego kupca na mieszkanie. Serdecznie polecam!
Anna Chojda
Anna Chojda
2024-02-02
W sprzedaży mieszkania, które kupiłam pośredniczyła ze strony WLS Pani Dominika Onderska i wszystko, od pierwszego kontaktu, odbyło się bardzo profesjonalnie, z pełnym wsparciem na każdym etapie zakupu, co bardzo usprawniło cały proces. Pani Dominika jest bardzo pomocna, ma bardzo dobrą znajomość rynku oraz kwestii formalnych związanych z zakupem/sprzedażą nieruchomości. Do tego wszystko odbywa się w bardzo miłej atmosferze; widać, że Pani Dominika lubi swoją pracę :)
Bartosz Adamiec
Bartosz Adamiec
2024-01-26
ocena agentki prowadzącej sprzedaż: Pani Izabela Krupska wykazała się pełnym profesjonalizmem w każdym aspekcie. Od momentu oglądania, przez sprzedaż i wsparcie (a właściwie wyręczenie mnie) w formalnościach. Dopilnowane zostały wszystkie wymagane papiery w terminach a dodatkowo Pani Izabela była zawsze dostępna i osiągalna (telefon / sms / mail). Super pozytywnym zaskoczeniem było również zajęcie przez Agentkę się takimi mniej ważnymi sprawami jak np. przepisanie prądu (przy pomocy pełnomocnictwa). Mega polecam ocena wysokości prowizji: według mnie bardzo wysokie stawki prowizyjne samego biura, przez co podraża to koszt zakupu nieruchomości
roman nowak
roman nowak
2024-01-25
Serdecznie dziękuję pani Joannie Kaczmarek z WLI za profesjonalny i sympatyczny udział w nabyciu przez mnie nieruchomości. Polecam z przekonaniem i przyjemnością.
Kuba
Kuba
2024-01-10
Zdecydowanie polecam, Pani Izabela Krupska przeprowadziła mnie przez cały proces zakupu mieszkania bardzo profesjonalnie. Na każde moje pytanie otrzymywałem wyczerpująca odpowiedź. Zdecydowanie polecam współpracę z tym biurem a szczególnie, z mojej perspektywy z Panią Izabela.