loader image
Naszą stronę najlepiej przegląda się
w orientacji pionowej.

Umowa na wyłączność, czyli nie taki diabeł straszny

Określenie „umowa na w y ł ą c z n o ś ć” brzmi tak niepokojąco, że wielu klientom na samo wspomnienie o takim trybie pracy agencji nieruchomości zapala się czerwona lampka ostrzegawcza. „Wyłączność” – a zatem brak dostępu do pełnej oferty rynku. Co za tym idzie? – Niepokój podobny do słynnego już pojęcia „FOMO”, oznaczającego lęk, że omija nas coś ważnego.

Czy istotnie jest się czego obawiać? I czy faktycznie cokolwiek nas, klientów, omija?

Wyłączność = zaangażowanie

Klauzula „na wyłączność” (ekskluzywna) blokuje klientowi możliwości powierzenia sprzedaży swej nieruchomości wielu różnym agencjom. Gwarantuje natomiast znacznie szerszy zakres usług White Lion Investments. Jak niezbicie wynika ze statystyk, oferty wyłącznościowe sprzedają się szybciej i po wyraźnie korzystniejszych cenach. Wyłączność jest dla nas bowiem równoznaczna z całkowitym zaangażowaniem i przeświadczeniem o sukcesie sprzedażowym. Zapewniamy uzyskanie jak najkorzystniejszych warunków przyszłej transakcji: ceny, warunków umowy – oraz satysfakcji obu stron.

Jak to wygląda w praktyce?

White Lion Investments podpisuje tylko umowy na wyłączność. Czas trwania takiej umowy to 3 miesiące.

Po podpisaniu umowy proponujemy klientowi home staging – atrakcyjne zaaranżowanie przestrzeni przeznaczonej do sprzedaży lub pod wynajem. W tym celu opróżniamy mieszkanie z niepotrzebnych mebli, jeśli trzeba – sprzątamy i przystępujemy do profesjonalnej sesji zdjęciowej, wykonanej przez fotografa wnętrz. Dysponujemy narzędziami do przygotowania planu nieruchomości wraz z jej pomiarami. Jeśli zachodzi potrzeba, robimy dodatkowe wizualizacje. Następnie wieszamy baner na nieruchomości, przygotowujemy przekonującą ofertę i prowadzimy na jej rzecz intensywny marketing z wykorzystaniem wszelkich dostępnych nowoczesnych narzędzi. Pakiet usług dopasowujemy indywidualnie do klienta.

W internecie zamieszczamy jedno klarowane ogłoszenie bez możliwości kopiowania go przez inne biura nieruchomości. Nie znaczy to jednak, że nie współpracujemy z innymi agencjami. Pozostajemy także w kontakcie z kilkunastoma najbardziej popularnymi portalami, jak również inwestorami i fliperami. Swoje ogłoszenia promujemy, tak aby wciąż znajdowały się na pierwszych stronach list (VIP).

W ten sposób obie strony zyskują: klient – nasze pełne zaangażowanie oraz uniknięcie rozdrobnienia w postaci współpracy z niezliczoną liczbą firm o bardzo różnej wiarygodności. My zaś mamy pewność, że nasze środki finansowe oraz czas zainwestowane w sprzedaż danej nieruchomości nie przepadną na rzecz konkurencji.

Kontakt z agentem

Zadowolenie klienta to dla nas bezsprzeczny priorytet. Dlatego każdy z naszych pośredników ma pod swoją pieczą właściwą liczbę nieruchomości, tak aby mógł się nimi zajmować z należytą uwagą.

Podpisawszy umowę z Lion White Investments, zyskują Państwo 100% dyspozycyjności przypisanego sobie pośrednika, jego wciąż doskonaloną na cotygodniowych szkoleniach wiedzę i zapał do pracy. Oferujemy usługi na najwyższym poziomie oraz kompleksowe zajęcie się każdą powierzoną nam sprawą, które obejmuje: bezpłatne doradztwo prawne (współpracujemy z kancelarią prawną), bezpłatne doradztwo kredytowe, rabaty u zaprzyjaźnionego notariusza, a nawet godną polecenia ekipę remontową.

Nasz agent wspiera Państwa we wszystkich formalnościach związanych z transakcją. Reprezentujemy naszych klientów w negocjacjach, udzielamy niezbędnych porad, weryfikujemy klienta kupującego, mamy dostęp do cen transakcyjnych od notariuszy. O każdej prezentacji nieruchomości informujemy klienta; ponadto w każdy poniedziałek przedstawiamy mu szczegółowy raport z naszych działań. Nieruchomość, którą reprezentujemy, poznajemy na wskroś: nie ma pytań bez odpowiedzi, są za to rzetelność i wyczucie. Dzięki temu sprawnie przeprowadzamy transakcje – nawet te, które wymagają większego nakładu pracy z naszej strony, a doświadczenie naszych pośredników uchroni Państwa od kosztownych pomyłek.

Mamy piękne, nowoczesne biuro w centrum Warszawy oraz drugie – w Nowym Jorku, a co za tym idzie, współpracujemy z zagranicznymi inwestorami. Serdecznie zapraszamy do obu naszych siedzib – choć dla Państwa wygody możliwa jest także opcja ograniczenia Waszej aktywności do niezbędnego minimum: jednego spotkania z nami w celu zawarcia umowy oraz finałowego spotkania u notariusza przy akcie sprzedaży nieruchomości.

Koszty

Z naszymi klientami budujemy zdrową, uczciwą relację. Zasady współpracy są jasne i przejrzyste – nie ukrywamy kosztów, a nasi klienci nie ponoszą żadnych dodatkowych kosztów poza prowizją.

Jesteśmy elastyczni: każdy punkt zapisany w umowie możemy zmienić wedle potrzeby, zgodnie z prawem. Również elastyczna jest nasza prowizja.

Jak widać – umowa z klauzulą wyłączności to jasny i uczciwy sposób sprzedaży usług na rynku nieruchomości. Dlatego nie należy się jej obawiać. Wszystkie prawa konsumenta są w niej poszanowane i chronione, on sam zaś może spać spokojnie, powierzywszy swą nieruchomość skutecznym specjalistom.