loader image
Naszą stronę najlepiej przegląda się
w orientacji pionowej.

Nowa świetlista era

Na rynku nieruchomości już od pewnego czasu panuje wyraźny nowy trend, którego najważniejszymi cechami są natura, światło i przestrzeń. Definitywnie skończyła się moda na „cokolwiek, byle w centrum” – mikromieszkania przy hałaśliwych, zakorkowanych ulicach, z których da się dojść pieszo do pracy czy do setek instytucji i przybytków kultury, umiejscowionych w śródmieściu każdego miasta, nie da się natomiast pod nimi zaparkować, zaczerpnąć haustu czystego powietrza czy urządzić wnętrza z rozmachem.

Rozmach i przestronność często oznaczają przedmieścia lub nawet miejscowości podmiejskie. Zwłaszcza że te są coraz lepiej skomunikowane z resztą okolicy oraz dają znacznie większą swobodę manewru. Ludzie odkrywają, że w bardziej rozproszonych społecznościach lokalnych żyje się bez spięć typowych dla tradycyjnego budownictwa wielorodzinnego, widok większych połaci zieleni koi w sposób, którego się nie spodziewali w aż takim stopniu, a infrastruktura bywa naprawdę satysfakcjonująca – choćby dlatego, że przedszkola i szkoły są bardziej kameralne, funkcjonują różne okoliczne bazarki, a własny ogród cieszy bardziej niż park współdzielony z przypadkowymi, nie zawsze „nieinwazyjnymi” osobami.

Tryb życia zauważalnie się dziś zmienia. Poszukiwane są mieszkania z dużymi oknami, balkonem lub tarasem, najlepiej z ogródkiem, nowocześnie zaprojektowane. Popularnością cieszą się penthousy łączące w sobie namiastkę domu z ogrodem z królowaniem na szczycie „z widokiem”. Kto nie ma finansowych ograniczeń, ten zwykle zamiast mieszkania szuka domu, który daje jeszcze większą możliwość samostanowienia oraz jeszcze więcej swobody w kwestii aranżacji. Naturalnej, choć dość długo tłumionej tęsknocie za kontaktem z przyrodą, światłem słonecznym i obszerniejszym metrażem pomogła masowa zmiana trybu pracy z biurowego na domowy. Kiedy wszyscy domownicy muszą pozostać przez większość czasu w domu, ilość miejsca i możliwość wyjścia na świeże powietrze, choćby na własny taras, stają się kluczowe.

W ofercie White Lion Investments znajdą Państwo liczne bardzo atrakcyjne domy i mieszkania, spełniające marzenia o świetle, przestrzeni i naturze na wyciągnięcie ręki. Choćby takie jak piękna posiadłość w Konstancinie-Jeziornej, położona wśród 11 000 mkw. znakomicie utrzymanej zieleni. W takim miejscu życie nabiera zupełnie nowej jakości.

Wojciech Kacprzak
Wojciech Kacprzak
2024-04-02
Dzięki za profesjonalne podejście i świetną pracę! Agata Mielczarek potrafi z łatwością dopiąć najbardziej skomplikowane transakcje. Polecam na 100%!
Jacek Budka
Jacek Budka
2024-03-21
Pani Magdalena Gaś Sokół jest osobą niesamowicie miłą i skuteczną w działaniu. Podziwiam jej zaangażowanie, i przywiązywanie uwagi do szczegółów, co zaowocowało szybką sprzedażą mojej nieruchomości. Zawsze była dostępna i cierpliwa, a ja czułem się komfortowo przy podejmowaniu moich ważnych decyzji. Polecam ją serdecznie każdemu kto szuka rzetelnego i naprawdę miłego agenta nieruchomości.
Pawel Kublik
Pawel Kublik
2024-03-19
Bardzo profesjonalna usługa. Polecam!
Katarzyna Orawiec
Katarzyna Orawiec
2024-03-12
Chciałbym serdecznie podziękować Pani Magdzie Gaś-Sokół, za jej niezwykłą determinację i zaangażowanie podczas finalizacji transakcji sprzedaży naszego mieszkania. Jej profesjonalizm, życzliwość i ciężka praca sprawiły, że cały proces był łatwy i przyjemny, a co najważniejsze bezpieczny. Dziękujemy raz jeszcze za pomoc i wszystko, co Pani dla nas zrobiła. Będziemy Panią polecać każdemu!
Adrianna Sobol
Adrianna Sobol
2024-03-02
Bardzo polecam agenta nieruchomości Joannę Soburę! Profesjonalizm, zaangażowanie i troska o potrzeby klienta to cechy, które wyróżniają p.Joannę spośród innych agentów. I co najważniejsze skuteczność! Dzięki jej wiedzy i doświadczeniu proces sprzedaży nieruchomości był nie tylko efektywny, ale również przyjemny. Pani Joanna zawsze służyła pomocą, odpowiadała na wszystkie pytania i dbała o nasze zadowolenie. Z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić, że współpraca z p.Joanną Soburą to strzał w dziesiątkę!
Katarzyna Kukuła
Katarzyna Kukuła
2024-02-11
Z całego serca polecam usługi White Lion Investments. Polecam Panią Joannę Kaczmarek, która dla mnie okazała się agentką idealną. Jest profesjonalna, rzetelna, niezwykle pomocna, a przede wszystkim dba o jak najlepszy interes klienta. Sprzedaż mieszkania, jeśli działa się w pojedynkę, jest procesem bardzo mozolnym, zabiera mnóstwo czasu i energii. Z Panią Joanną ten proces był niemal nieodczuwalny i zdecydowałabym się na tę współpracę przy każdej następnej sprzedaży. Wiem, jak trudno wybrać agencję spośród dziesiątek ofert składanych przez agentów. Pani Joanna jest wyjątkowa, ponieważ poza fachowym podejściem cechuje ją wysoka kultura osobista, dyskrecja oraz szeroka wiedza na temat rynku. Ponadto, firma WLI wykonała świetny home staging i przepiękne zdjęcia. A na sam koniec, właśnie Pani Joanna, znalazła idealnego kupca na mieszkanie. Serdecznie polecam!
Anna Chojda
Anna Chojda
2024-02-02
W sprzedaży mieszkania, które kupiłam pośredniczyła ze strony WLS Pani Dominika Onderska i wszystko, od pierwszego kontaktu, odbyło się bardzo profesjonalnie, z pełnym wsparciem na każdym etapie zakupu, co bardzo usprawniło cały proces. Pani Dominika jest bardzo pomocna, ma bardzo dobrą znajomość rynku oraz kwestii formalnych związanych z zakupem/sprzedażą nieruchomości. Do tego wszystko odbywa się w bardzo miłej atmosferze; widać, że Pani Dominika lubi swoją pracę :)
Bartosz Adamiec
Bartosz Adamiec
2024-01-26
ocena agentki prowadzącej sprzedaż: Pani Izabela Krupska wykazała się pełnym profesjonalizmem w każdym aspekcie. Od momentu oglądania, przez sprzedaż i wsparcie (a właściwie wyręczenie mnie) w formalnościach. Dopilnowane zostały wszystkie wymagane papiery w terminach a dodatkowo Pani Izabela była zawsze dostępna i osiągalna (telefon / sms / mail). Super pozytywnym zaskoczeniem było również zajęcie przez Agentkę się takimi mniej ważnymi sprawami jak np. przepisanie prądu (przy pomocy pełnomocnictwa). Mega polecam ocena wysokości prowizji: według mnie bardzo wysokie stawki prowizyjne samego biura, przez co podraża to koszt zakupu nieruchomości
roman nowak
roman nowak
2024-01-25
Serdecznie dziękuję pani Joannie Kaczmarek z WLI za profesjonalny i sympatyczny udział w nabyciu przez mnie nieruchomości. Polecam z przekonaniem i przyjemnością.
Kuba
Kuba
2024-01-10
Zdecydowanie polecam, Pani Izabela Krupska przeprowadziła mnie przez cały proces zakupu mieszkania bardzo profesjonalnie. Na każde moje pytanie otrzymywałem wyczerpująca odpowiedź. Zdecydowanie polecam współpracę z tym biurem a szczególnie, z mojej perspektywy z Panią Izabela.