loader image
Naszą stronę najlepiej przegląda się
w orientacji pionowej.

Dlaczego warto współpracować z agentem nieruchomości?

Sensem i celem działalności agenta nieruchomości jest pośredniczenie w kojarzeniu sprzedającego z kupującym. Wszystkie działania agenta służą właśnie temu – skutecznemu doprowadzaniu do transakcji przy obopólnym zadowoleniu stron. Za swoją pracę agent pobiera prowizję – i tak w skrócie można opisać funkcjonowanie agencji nieruchomości. W głowach wielu naszych potencjalnych klientów z pewnością rodzą się pytania: „Czy powierzenie sprzedaży lub znalezienia odpowiedniej nieruchomości agentowi się opłaca?” i „Czy owa pomoc oraz prowizja są warte swej ceny?”. Odpowiedź na oba te pytania brzmi: tak – pod warunkiem że wybierzemy godną zaufania agencję.

Każdy z nas specjalizuje się w czymś innym i ma świadomość swoich mocnych stron. Jeśli poświęcamy czemuś dużo energii i czasu, to po prostu stajemy się w tym dobrzy. Nie inaczej jest z nami. W White Lion Investments do każdego swego klienta podchodzimy z ogromną starannością, profesjonalizmem i zaangażowaniem. Nasi agenci są ciągle szkoleni, zatem klient ma zagwarantowane nasze fachowe wsparcie, pomoc, doradztwo i wyjaśnienia jakichkolwiek wątpliwości.

Każdy z nas specjalizuje się w czymś innym i ma świadomość swoich mocnych stron. Jeśli poświęcamy czemuś dużo energii i czasu, to po prostu stajemy się w tym dobrzy. Nie inaczej jest z nami. W White Lion Investments do każdego swego klienta podchodzimy z ogromną starannością, profesjonalizmem i zaangażowaniem. Nasi agenci są ciągle szkoleni, zatem klient ma zagwarantowane nasze fachowe wsparcie, pomoc, doradztwo i wyjaśnienia jakichkolwiek wątpliwości.

Na czym konkretnie polega owa pomoc?

Po pierwsze – na obiektywizmie. Kupno czy sprzedaż mieszkania niemal zawsze budzą ogromne emocje, przez które trudno widzieć ofertę taką, jaką ona w istocie jest, ze wszystkimi jej mocnymi i słabymi stronami. Doświadczony agent działa „chłodniej”, ponadto jest do tego właściwie przygotowany. Mówiąc wprost: dysponuje odpowiednim know-how. Ma w pamięci i w bazie danych wiele innych ofert do porównania, dlatego trafniej ocenia potencjał i wartość nieruchomości – a w razie potrzeby potrafi nieco ostudzić i zapał, i zdenerwowanie klientów.

Po drugie – na bezpieczeństwie transakcji. Jeśli kupujemy dom przy pomocy pośrednika, to zanim dojdzie do podpisania umowy, agent sprawdzi dla nas dokumentację i rozstrzygnie ewentualne kwestie prawne i finansowe. Kupującemu agent towarzyszy także w każdych oględzinach, zwracając przy tym uwagę na zalety i mankamenty odwiedzanego lokalu. Z kolei sprzedający, który powierzył swoją ofertę agencji, zyskuje pewność, że do jego mieszkania nie trafi ktoś przypadkowy, lecz zweryfikowany uprzednio w naszym biurze: każde spotkanie z zainteresowanym zaczynamy od zawarcia umowy zakupu z przekazaniem danych nieruchomości oraz adresu.

Po trzecie – wycena. Źle oszacowana nieruchomość albo nikogo nie zainteresuje, albo zostanie sprzedana poniżej swego potencjału. Pośrednik bierze również na siebie niewygodne w oczach wielu klientów negocjacje cen między stronami. Agenci White Lion Investments cyklicznie uczestniczą w szkoleniach z negocjacji, dlatego robią to wprawnie i skutecznie.

Po czwarte – uciążliwe formalności. Kto z nas lubi załatwiać sprawy urzędowe albo pilnować formalności? Pewnie niewielu. Tym bardziej ostrożni powinniśmy być w sytuacjach, w których od pozornie błahego uchybienia mogą zależeć byt, dobrostan i bezpieczeństwo nas i naszej rodziny. Transakcje dotyczące nieruchomości to poważne dokumenty, opiewające na bardzo duże kwoty, a błędy mogą drogo kosztować – dlatego w razie jakichkolwiek wątpliwości zdecydowanie warto zasięgać porady specjalisty. Aby uniknąć przykrych rozczarowań, przed zawarciem umowy przedwstępnej agent White Lion Investments we współpracy z pośrednikami finansowymi sprawdza zdolność kredytową klienta. Pomaga mu także skompletować wszystkie materiały niezbędne do podpisania ostatecznej umowy.

Wreszcie po piąte – agent WLI porusza się na rynku, który doskonale zna. Zlecając nam znalezienie lokalu bądź kupca, klient oszczędza swój czas i swoje pieniądze. Nie traci ich na odbieranie telefonów, umawianie się na pokazywanie mieszkania, wertowanie rozlicznych serwisów internetowych, rozmyślanie o tym, czy dobrze określił parametry itp. Nasze biuro ma dostęp do największej bazy bezpośredniej wymiany ofert MLS, tam też umieszczamy ogłoszenia prowadzonych przez siebie mieszkań i domów. Każdą z nieruchomości powierzonych do sprzedaży otaczamy należytą opieką: korzystamy z nowoczesnych technologii i narzędzi marketingowych; organizujemy profesjonalne sesje zdjęciowe, a czasem nawet wirtualne spacery po nieruchomości i jej okolicy. Nasze oferty są wciąż promowane, dzięki temu niezmiennie znajdują się na pierwszych stronach ponad dwudziestu portali branżowych, a my możemy się poszczycić wysoką skutecznością zarówno w znajdowaniu ofert dla klientów poszukujących mieszkania czy domu, jak i w sprzedaży nieruchomości – gdyż każdy agent White Lion Investments to ekspert ds. sprzedaży.

Swego czasu serwis Otodom przeprowadził wśród internautów ankietę na temat zalet współpracy z pośrednikami. Najwięcej respondentów – 13% – odpowiedziało, że największą zaletą powierzenia nieruchomości agentowi są pomoc w formalnościach i doradztwo. Dalej uplasowały się: dostęp do dużej liczby ofert i kupujących – 12% respondentów; poczucie bezpieczeństwa – 11%; wiedza i doświadczenie – 9%; prezentacja nieruchomości i kontakt z potencjalnymi kupującymi – 8% odpowiedzi; profesjonalizm – 7%.

Planując sprzedaż lub kupno nieruchomości, rozważmy możliwie rzetelnie, co możemy zyskać lub stracić, jeśli oddamy pieczę nad całym procesem oraz transakcją zaufanemu agentowi – który skutecznie dąży do założonego celu, dba o bezpieczeństwo naszych interesów oraz walczy o uzyskanie dla nas jak najkorzystniejszych warunków.

Wojciech Kacprzak
Wojciech Kacprzak
2024-04-02
Dzięki za profesjonalne podejście i świetną pracę! Agata Mielczarek potrafi z łatwością dopiąć najbardziej skomplikowane transakcje. Polecam na 100%!
Jacek Budka
Jacek Budka
2024-03-21
Pani Magdalena Gaś Sokół jest osobą niesamowicie miłą i skuteczną w działaniu. Podziwiam jej zaangażowanie, i przywiązywanie uwagi do szczegółów, co zaowocowało szybką sprzedażą mojej nieruchomości. Zawsze była dostępna i cierpliwa, a ja czułem się komfortowo przy podejmowaniu moich ważnych decyzji. Polecam ją serdecznie każdemu kto szuka rzetelnego i naprawdę miłego agenta nieruchomości.
Pawel Kublik
Pawel Kublik
2024-03-19
Bardzo profesjonalna usługa. Polecam!
Katarzyna Orawiec
Katarzyna Orawiec
2024-03-12
Chciałbym serdecznie podziękować Pani Magdzie Gaś-Sokół, za jej niezwykłą determinację i zaangażowanie podczas finalizacji transakcji sprzedaży naszego mieszkania. Jej profesjonalizm, życzliwość i ciężka praca sprawiły, że cały proces był łatwy i przyjemny, a co najważniejsze bezpieczny. Dziękujemy raz jeszcze za pomoc i wszystko, co Pani dla nas zrobiła. Będziemy Panią polecać każdemu!
Adrianna Sobol
Adrianna Sobol
2024-03-02
Bardzo polecam agenta nieruchomości Joannę Soburę! Profesjonalizm, zaangażowanie i troska o potrzeby klienta to cechy, które wyróżniają p.Joannę spośród innych agentów. I co najważniejsze skuteczność! Dzięki jej wiedzy i doświadczeniu proces sprzedaży nieruchomości był nie tylko efektywny, ale również przyjemny. Pani Joanna zawsze służyła pomocą, odpowiadała na wszystkie pytania i dbała o nasze zadowolenie. Z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić, że współpraca z p.Joanną Soburą to strzał w dziesiątkę!
Katarzyna Kukuła
Katarzyna Kukuła
2024-02-11
Z całego serca polecam usługi White Lion Investments. Polecam Panią Joannę Kaczmarek, która dla mnie okazała się agentką idealną. Jest profesjonalna, rzetelna, niezwykle pomocna, a przede wszystkim dba o jak najlepszy interes klienta. Sprzedaż mieszkania, jeśli działa się w pojedynkę, jest procesem bardzo mozolnym, zabiera mnóstwo czasu i energii. Z Panią Joanną ten proces był niemal nieodczuwalny i zdecydowałabym się na tę współpracę przy każdej następnej sprzedaży. Wiem, jak trudno wybrać agencję spośród dziesiątek ofert składanych przez agentów. Pani Joanna jest wyjątkowa, ponieważ poza fachowym podejściem cechuje ją wysoka kultura osobista, dyskrecja oraz szeroka wiedza na temat rynku. Ponadto, firma WLI wykonała świetny home staging i przepiękne zdjęcia. A na sam koniec, właśnie Pani Joanna, znalazła idealnego kupca na mieszkanie. Serdecznie polecam!
Anna Chojda
Anna Chojda
2024-02-02
W sprzedaży mieszkania, które kupiłam pośredniczyła ze strony WLS Pani Dominika Onderska i wszystko, od pierwszego kontaktu, odbyło się bardzo profesjonalnie, z pełnym wsparciem na każdym etapie zakupu, co bardzo usprawniło cały proces. Pani Dominika jest bardzo pomocna, ma bardzo dobrą znajomość rynku oraz kwestii formalnych związanych z zakupem/sprzedażą nieruchomości. Do tego wszystko odbywa się w bardzo miłej atmosferze; widać, że Pani Dominika lubi swoją pracę :)
Bartosz Adamiec
Bartosz Adamiec
2024-01-26
ocena agentki prowadzącej sprzedaż: Pani Izabela Krupska wykazała się pełnym profesjonalizmem w każdym aspekcie. Od momentu oglądania, przez sprzedaż i wsparcie (a właściwie wyręczenie mnie) w formalnościach. Dopilnowane zostały wszystkie wymagane papiery w terminach a dodatkowo Pani Izabela była zawsze dostępna i osiągalna (telefon / sms / mail). Super pozytywnym zaskoczeniem było również zajęcie przez Agentkę się takimi mniej ważnymi sprawami jak np. przepisanie prądu (przy pomocy pełnomocnictwa). Mega polecam ocena wysokości prowizji: według mnie bardzo wysokie stawki prowizyjne samego biura, przez co podraża to koszt zakupu nieruchomości
roman nowak
roman nowak
2024-01-25
Serdecznie dziękuję pani Joannie Kaczmarek z WLI za profesjonalny i sympatyczny udział w nabyciu przez mnie nieruchomości. Polecam z przekonaniem i przyjemnością.
Kuba
Kuba
2024-01-10
Zdecydowanie polecam, Pani Izabela Krupska przeprowadziła mnie przez cały proces zakupu mieszkania bardzo profesjonalnie. Na każde moje pytanie otrzymywałem wyczerpująca odpowiedź. Zdecydowanie polecam współpracę z tym biurem a szczególnie, z mojej perspektywy z Panią Izabela.